LimonCloud Veri Merkezi Hizmetleri

Bulut Altyapısıyla İşinizi Geleceğe Taşıyın

İletişime Geçin

Genel Bakış

LimonCloud olarak AWS ve Azure yetkinliklerimizin yanı sıra Türkiye'deki yerel veri merkezlerinde de cloud altyapısı sağlıyoruz

Türkiye’de iki adet veri merkezi ile çalışıyoruz; biri Tier 4 özelliğine sahip Ankara KKB'de bulunurken, diğer veri merkezi ise Tier 3 özelliğine sahip İstanbul Telecom Italia Sparkle Telecommunication binasında yer almaktadır.

Esnek ve ölçeklenebilir cloud altyapı hizmetlerimizle verilerinizi güvenli bir şekilde yönetebilir, iş süreçlerinizi optimize edebilir ve maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. En son teknolojiye sahip bulut altyapımız, yüksek hızlı erişim, yedekleme ve sürekli çalışma gücü sağlar.

İşletmenizin dijital altyapısını desteklemek için buradayız ! Sunduğumuz yüksek performanslı, güvenli ve güvenilir hizmetlerle verilerinizi koruyor, iş sürekliliğinizi sağlıyor ve büyümenize yardımcı oluyoruz.

LimonCloud logo

Hizmetlerimiz

Sanal Sunucu

Müşterilerimize en üst düzeyde esneklik sağlamak için farklı işletim sistemleri ve uygulamalarla uyumlu sanal sunucu seçenekleri sunuyoruz. Böylece, işletmenizin ihtiyaçlarına ve bütçesine uygun bir çözüm bulmanızı kolaylaştırıyoruz. Cluster mimari altyapısı ile oluşturulmuş sunucularımız, %99,9 uptime oranı ile erişilebilirlik hizmeti vermektedir.

Veri Yedekleme

İşletmenizin büyüklüğüne ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş veri depolama ve yedekleme çözümleri sunuyoruz. Verilerinizi güvenli bir ortamda saklamak ve hızlı bir şekilde erişebilmek için en son teknolojileri kullanırız.

Felaket Kurtarma

Felaket kurtarma çözümlerimiz ile işletmenizin potansiyel felaket senaryolarına karşı hazırlıklı olmasını sağlıyoruz. Doğal afetler, saldırılar, donanım arızaları veya insan hatası gibi felaketlere karşı, işletmenizin verilerini ve sistemlerini korumak, kayıpları en aza indirmek ve iş sürekliliğini sağlamak için tasarladığımız bir strateji ile hizmet veriyoruz.

Monitoring Hizmeti

Datacenter'ımız 7/24 izlenir ve bu Monitoring Hizmeti ile sorunları önceden tespit edip, iş sürekliliğinizi maksimum seviyeye çıkarmayı hedefleriz. İşletmeniz sürekli olarak çalışırken, müşteri memnuniyetini arttırabilir ve büyümeye odaklanabilirsiniz.

SAP HANA

Geleneksel disk tabanlı veritabanlarına kıyasla çok daha hızlı işlem yapabilen in-memory veritabanı teknolojisiyle çalışır. Bu sayede işletmeniz canlı verilere anında erişim sağlar, gerçek zamanlı analizler yapabilir ve anlık kararlar alabilir duruma gelir. SAP HANA’yı bulut tabanlı bir hizmet olarak sizlere sunuyoruz ve bu sayede altyapı maliyetlerinizi azaltabiliyorsunuz.

Hibrit Çözümler

Kritik verilerinizi ve uygulamaları LimonDC ortamında barındırırken, daha az hassas verileri ve yükleri herhangi bir public cloud ortamında tutabilirsiniz. Bu, işletmenize hem LimonDC’nin sağladığı güvenlik, kontrol ve özelleştirme imkanlarını elde etmelerinizi sağlarken, Public Cloud’un esneklik, ölçeklenebilirlik ve maliyet etkinliği avantajlarından da yararlanmalarınızı sağlar.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Yüksek Güvenlik Seviyesi
Yüksek Güvenlik Seviyesi

Veri güvenliği bizim önceliğimizdir. Datacenter'larımız, güvenlik duvarları, izinli erişim kontrolleri ve izleme sistemleri gibi çok katmanlı güvenlik önlemleriyle korunur.

Yüksek Performans
Yüksek Performans

SSD disklerle donatılmış bir altyapımız bulunmaktadır. Bulut sistemlerimizde kullandığımız tüm disk birimleri, yüksek yazma ve okuma hızlarına sahip ortamlardan oluşur. Altyapımız yüksek hızlı internet bağlantısıyla desteklendiği için sunucular arasındaki iletişim oldukça güçlüdür. Bu nedenle sunucular yüksek performansla çalışır.

Ölçeklenebilirlik ve Esneklik
Ölçeklenebilirlik ve Esneklik

İşletmenizin ihtiyaçlarına göre hizmetlerimizi ölçeklendirebilir ve ihtiyacınıza göre uyarlayabiliriz. Veri hacminiz büyüdükçe, sizinle birlikte ortamınızı da sorunsuz şekilde büyütebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre RAM, CPU ve Diskleri anında değiştirebilirsiniz.

Uzman Ekip
Uzman Ekip

Ekip olarak, tüm cloud ortamlarındaki uzmanlığımızı ve tecrübelerimizi kullanarak bulut dönüşüm sürecinizi yönetiyor ve işletmenizin geleceğe hazırlanmasını sağlıyoruz.

Müşterilerimiz Ne Diyor 👋

Migros Logo

Uzun yıllardır firmanızdan almış olduğumuz datacenter hizmetleri kapsamında verdiğiniz profesyonel ve kesintisiz hizmetlerden oldukça memnun olduğumuzu belirtmek isterim.
Ek olarak taleplerimize istinaden tüm ekiplerinizin hızlı bir şekilde uygun çözümler üretmesi, genel müdürden teknik desteğe kadar ulaşılabilir olmanız da bu dinamik sektörde artı sağlamaktadır. Verdiğiniz hizmetler için teşekkür ederiz.

Migros Sezgin Kılıç | Head of Network and Security

Darussafaka Logo

LimonCloud; müşteri odaklı yaklaşımıyla, ihtiyaçlarımıza uygun esnek çözümler sunmuş ve yenilikçi güncel teknolojileriyle kurumsal memnuniyetimizi sağlayarak, iş süreçlerimizi verimli ve etkili bir şekilde yönetmemize katkıda bulunmuştur.

Darüşşafaka Kubilay Kahraman | BT ve Dijital Dönüşüm Müdürü

Limoncloud, hem bulut sunucu hem de Office365 konusundaki ihtiyaçlarımızı eksiksiz karşılıyor ve sorunlarımızı anında çözüyor. Bulut hizmetlerinin gün geçtikçe iş hayatımızda yer almaya başladığı dönemde Limoncloud yetkin ekibi iş ihtiyaçlarımız dahilinde optimize çözümler sunuyor. Yıllardır Limoncloud Ekibi tarafından sorunsuz bir şekilde hizmet alıyoruz.

Onur Badur | Reibel

Bimser Logo

Limoncloud ile işbirliğimiz geçmiş yıllara dayanıyor. Limoncloud'un bulut altyapısı üzerinde sağladığı yenilikçi ve değerli hizmet, BİMSER olarak işimize ve müşterilerimize önemli katkılar sağlamaktadır. İş ihtiyaçlarının belirlenmesinden, sistem ve uygulamaların kurulumuna kadar tüm süreci destekleyici bir danışman ile ilerlettiler. Teknik desteğe ihtiyaç duyduğumuz her an yanımızda oldular. Limoncloud'un çözüm odaklı yaklaşımından ve işbirliğinden çok memnunuz.

Bimser Muhsin Bayramoğlu | CIO, CTO

Perrigo Logo

Uzun yıllardır Limoncloud'tan Windows hosting ve yedekleme hizmeti alıyoruz. Limoncloud'un teknik desteği, hızlı ve çözüme dayalı geri bildirimleri nedeniyle kendileriyle çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.


Perrigo Gökhan Güner | Procurement Specialist

Reibel Logo