Microsoft Azure

Doğru entegrasyon ile Azure iş yükünüzü çalıştırın.

İletişime Geçin

Genel Bakış

LimonCloud, Microsoft Azure İş Ortağıdır ve Azure bulut platformunda birçok farklı projeyi hayata geçirmektedir. LimonCloud, farklı segmentlerden şirketlerle birlikte çalışarak Microsoft ekosistemindeki iş yüklerini yönetir ve veritabanları izlenir.

Müşterilerin bulut yolculuğunda LimonCloud, müşterilere taşıma ve dağıtım, bulut modernizasyonu, iş yüklerini yönetme, uygulamaları ve veri merkezini Microsoft Azure'a taşıma gibi hizmetler sağlar.

LimonCloud ilk olarak iş dönüşümünü planlar ve bulut danışmanlığını tasarlar, ikinci olarak veri ve uygulama modernizasyonu oluşturur. Son olarak, LimonCloud veri analitiğini optimize eder, verileri buluta uyumlu olacak şekilde dönüştürür, güvenlik ve iş sürekliliğine yenilikler getirir.

Hizmetlerimiz

AWS Bulut Geçişi ve Kurulumu

LimonCloud, projelerinizden dilediklerinizi şirket içinden bulut ortamına taşıyabilir, veya bir bulut ortamından başka bir bulut sağlayıcı platformuna aktarabilir. LimonCloud, projeye ve iş yüklerinin hassasiyetine göre farklı stratejiler ve planlamalar kullanır. Taşıma işleminden sonra, konfigürasyon müşterinin isteği doğrultusunda geliştirilebilir.

DevOps

LimonCloud, yenilikçi fikirlerinizi, yazılım geliştirme ve sürdürme ihtiyaçlarınızın bileşenlerini bir araya getirerek bulut ortamında dijital dönüşümünüze yardımcı olur. DevOps hizmeti operasyonel iş yüklerini otomatikleştirerek yazılım gelişme departmanının verimliliğini ve hızını arttırır. LimonCloud Ekibi, ihtiyacınız olan tüm DevOps süreçlerini yönetir.

Yedekleme &
Felaket Kurtarma

Her şirketin yedekleme ve felaket kurtarma planına ihtiyacı vardır. Bu konuda iyi çözüm küresel bulut sağlayıcı hizmetleri tarafından sağlanmaktadır. İşletmenizin hükümet düzenlemelerinden etkilenmesi durumunda pani̇k yapmayın! LimonCloud, verilerinizin LimonDC platformunda depolayarak verilerinizin ülke dışına çıkmamasını sağlar.

Maliyet
Optimizasyonu

LimonCloud Account Manager Ekibi, AWS mevcut müşterileri için maliyet optimizasyonu hizmeti sağlar. Maliyet optimizasyonu, AWS tüketiminde stratejik harcamalara ve azaltmalara odaklanarak doğru maliyet yönetimini sağlar.

Hibrit
Bulut

İşletmenizin uygulamalarını hem şirket içi hem de bulut sağlayıcıda çalıştırılması gerekiyorsa, LimonCloud hibrit bulut çözümlerine ihtiyaç duyan işletmelere doğru platformlarla yardımcı olabilir. Bulut ekosisteminin yanı sıra hibrit bulut, işletmenin şirket içi ve şirket dışı unsurları birleştirmesine de yardımcı olacaktır.

Yönetilen Hizmetler

LimonCloud, işletmenizin hassas iş yüklerini izler ve yönetir. Aynı zamanda bulut ekosisteminizi SLA programları ile de desteklemektedir. Bulut ortamında çalışan iş yükleri ve işlemlerde LimonCloud, müşterilerine aşağıdakileri sürdürmek için yönetilen hizmetler sunmaktadır.

Azure'a geçiş ve modernizasyon
Tamamen yönetilen bir platformla daha hızlı yenilik yapın